opinie Google przeprowadzka miedzynarodowa

Przeprowadzki międzynarodowe

(Cała Europa: Niemcy, Holandia, UK, Hiszpania, Norwegia itd.)

Szybka i bezpłatna wycena:

* Akceptuję politykę prywatności i cookies.

Zaufana witryna: Twoje informacje są chronione przez Certyfikat SSL

opinie Google przeprowadzka miedzynarodowa

Od 8 lat specjalizujemy się w przeprowadzkach po całej Europie (Niemcy, Włochy, Anglia, Norwegia, Hiszpania itd.) dla domów i mieszkań naszych Klientów

bezpieczna przeprowadzka zagraniczna

Sprawnie, punktualnie i zgodnie z ustaleniami – bez przykrych niespodzianek

Stały kontakt i opieka od pierwszego telefonu po wyładowanie ostatniego pudełka

Ubezpieczamy Twoje mienie na 300 000 zł – w cenie standardowej przeprowadzki

Załatwiamy za Ciebie całą „papierologię”: cła, promy itd.

Świetny stosunek ceny do jakości – przeprowadzimy Cię bezproblemowo w dobrej cenie

Solidnie i w dobrej cenie – sprawdź opinie naszych Klientów

Doskonała
Na podstawie 86 opinii
jacek
jacek
2023-09-21
Uwaga korzystałem niedawno z usług tej firmy transportowej z Holadii do Polski i kontakt tel był pełen profesjonalizm i bardzo miła i ciepła rozmowa i tu zaskoczyło mnie po raz drugi kiedy kierowca przyjechał po rzeczy tak miłego i sympatycznego i po mocnego pracownika zatrudnia ta firma jeśli kiedyś będę poczebował transportu bez wahania skorzystam znów 5 gwiazdek to za mało 10/10 polecam wszystkim tego przewoźnika dziękuję
Juni Arnfast
Juni Arnfast
2023-08-22
I just used this company for moving PL-DK, and I couldn't have been happier for the process. I was late making arrangements, had had a few dead ends with other companies, but finding this website and answering a few initial questions online, had the process on track within a day. Pan Marcin in costumers' service was always kind, patient, and ready to answer questions and reassure me, whenever I was in doubt. Agreeing on invoice and way of payment was unproblematic with all necessary information available. Just perfect =) The driver picking up my things was most reliable and experienced, so the actual moving of things were in safe hands as well. The van was sealed before departure - which was also reassuring. Goods were delivered from one day to another, and with boxes, furniture and bike in perfect shape. Now I just need to unpack. Would recommend anytime if moving to or from Poland 🙂
wezu123
wezu123
2023-08-19
Polecam. Wzorowa przeprowadzka
Anna Davy
Anna Davy
2023-08-15
Bardzo profesjonalna przeprowadzka z Polski do Irlandii. Polecam.
Wojciech Palacz
Wojciech Palacz
2023-08-08
Mega polecam tę firmę tak do dużych jak i małych przeprowadzek. Sam osobiście zamówiłem większe auto na większy dystans i mogę tu potwierdzić, że zarówno załadunek jak i rozładunek okazał się być mega profesjonalny. Jeśli obawiacie się czy coś się nie uszkodzi bądź nie zaginie to absolutnie nie bójcie się o swoje rzeczy, sam zabrałem swój 65calowy TV i przybył w całości. Można na nich liczyć =)
Paweł Tomasiak
Paweł Tomasiak
2023-08-03
Terminowość i wysoką jakość świadczonych usług. Polecam
Aleksandra Górecka
Aleksandra Górecka
2023-07-03
Polecamy gorąco. Dziękujemy pięknie za bardzo za sprawną realizację przeprowadzki z Bornholmu do Polski. Panowie Piotr i Sasza (kierowcy i "pakowacze") byli bardzo pomocni, sympatyczni, kompetentni i profesjonalni mimo dość trudnego tematu i wieloetapowej operacji. Usługa obejmowała pakowanie, ładowanie, przewiezienie wraz z przeprawami promowymi i rozładunek zawartości całego domu (wraz z dostarczeniem materiałów do pakowania i zabezpieczenia mebli, wyposażenia, porcelany itp). Doceniamy też szybki kontakt ze strony koordynatora, pana Marcina na każdym etapie operacji i ogólnie pełną profesjonalizmu opiekę ze strony całego personelu firmy. Cena całej usługi zdecydowanie konkurencyjna.
Guernsey Bambii
Guernsey Bambii
2023-07-03
Przewoznik godny polecenia. Moja Europejska przeprowadzka przebiegla szybko I sprawnie. Polecam.
Bartek Baran
Bartek Baran
2023-06-16
Bardzo polecam. Wszystko sprawnie i na czas.
Grzegorz Strączek
Grzegorz Strączek
2023-06-13
Jak sama nazwa mówi, jest solidnie 💪 polecam!!!

Przeprowadzasz dom lub mieszkanie?

Nie ma problemu, dostosujemy auto do Twoich potrzeb

przeprowadzka miedzynarodowa samochód 1 tona

Ładowność: 1 Tona

Pojemność: 25 m³

Ładowność: 8 Ton

Pojemność: 40 m³

przeprowadzka za granicę, TIR

Ładowność: 24 Tony

Pojemność: 90 m³

Kontakt – bezpłatna wycena

 Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny, którą wykonamy bardzo szybko: w ramach jednej rozmowy telefonicznej.

Zadzwoń: +48 516 399 176

napisz e-mail: biuro@solidnyprzewoznik.pl

lub wypełnij FORMULARZ

PS: Specjalizujemy się w przeprowadzkach całych mieszkań i domów. Dlatego z transportem pojedynczych rzeczy nie będziemy w stanie Ci pomóc. 

Przeprowadzka Międzynarodowa z Solidny Przewoźnik

Czeka Cię przeprowadzka za granicę i zastanawiasz się, jak bezproblemowo przeprowadzić się do innego kraju? Wybór profesjonalnej firmy świadczącej usługi przeprowadzkowe na skalę międzynarodową to klucz do sukcesu. Dlaczego warto wybrać Solidny Przewoźnik? Oto kilka zalet korzystania z naszych usług:

Bezpieczeństwo – Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje, że Twoje mienie zostanie przetransportowane w sposób bezpieczny i skrupulatny, w nienaruszonym stanie.

Oszczędność czasu – Przekazując nam organizację przeprowadzki, oszczędzasz cenny czas, który mógłbyś poświęcić na inne ważne sprawy.

Kompleksowość usług – Oferujemy pełen zakres usług przeprowadzkowych, od pakowania, przez transport, aż po rozpakowanie w nowym miejscu.

Profesjonalizm – Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy przechodzą regularne szkolenia, by sprostać wszystkim wyzwaniom przeprowadzki międzynarodowej.

Wsparcie na każdym etapie – Od momentu pierwszego kontaktu, poprzez planowanie, aż po finalizację przeprowadzki, jesteśmy z Tobą, aby odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Elastyczność – Rozumiemy, że każda przeprowadzka jest inna. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Decydując się na Solidny Przewoźnik, decydujesz się na spokój ducha, pewność i komfort na każdym etapie Twojej przeprowadzki międzynarodowej. Nie pozwól, aby wyzwanie zmieniło się w stres – zaufaj ekspertom! Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się sam, dlaczego jesteśmy liderem wśród firm przeprowadzkowych działających na terenie Europy.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy zajmujecie się wszystkimi aspektami przeprowadzki, od pakowania po rozpakowywanie?

Tak, oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje pakowanie, transport, rozładunek oraz rozpakowywanie. Jeżeli potrzebujesz tylko wybranych usług, możemy dostosować ofertę do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Jak wygląda proces przeprowadzki?

Poniżej przedstawione są standardowe etapy procesu przeprowadzki.

 1. Wszystko zaczyna się od kontaktu z naszą firmą przez telefon, e-mail lub formularz.
 2. Po pierwszym kontakcie otrzymujesz od nas wycenę Twojej przeprowadzki.
 3. Po akceptacji podanej kwoty przygotowujemy umowę przeprowadzkową oraz fakturę zaliczkową.
 4. W umówionym terminie samochód z ekipą pojawia się na miejscu.
 5. Na miejscu dokonujemy załadunku rzeczy z mieszkania na samochód.
 6. Zabezpieczamy mienie do transportu.
 7. Przewozimy rzeczy z punku A do punktu B.
 8. Na miejscu rozładowujemy wszystkie rzeczy do wskazanych pomieszczeń.
 9. Pamiętaj! Dedykowany opiekun będzie z Tobą w stałym kontakcie przez cały proces Twojej przeprowadzki i dopilnuje żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

Przedstawione etapy mogą się od siebie oczywiście różnić, w zależności od wybranego wariantu usługi przeprowadzkowej, na Państwa życzenie, po wcześniejszym uzgodnieniu, dokonujemy także demontażu i montażu mebli oraz świadczymy usługi pakowania.

Cła - czy mnie to dotyczy?

Jeżeli przeprowadzasz się z lub do Wielkiej Brytanii, Norwegii lub Szwajcarii to TAK, dotyczą Cię opłaty celne. Jednak nie musisz się tym martwić, wszystko załatwimy za Ciebie („całą papierologię”), a opłaty celne będą wliczone w łączny koszt przeprowadzki.

Jakie dokumenty potrzebne są do odprawy celnej?

Do przeprowadzenia odprawy celnej wymagane są następujące dokumenty:

 • paszport lub inny dokument tożsamości,
 • lista, na której wymienione są wszystkie przedmioty podlegające przeprowadzce,
 • certyfikaty lub dokumenty potwierdzające legalność posiadanych przez Ciebie przedmiotów, takie jak oryginalne certyfikaty antyków lub dzieł sztuki,
 • dokumenty dotyczące pracy lub edukacji, jeśli wyjeżdżasz za granicę w celach zawodowych lub edukacyjnych (np. umowa o pracę, zaświadczenie o nauce).

Odprawa celna może się różnić w zależności od kraju, do którego się przeprowadzasz, więc warto sprawdzić , jakie dokumenty są wymagane w konkretnym przypadku. Na życzenie Klienta możemy się zająć całą procedurą odprawy celnej.

Promy i opłaty drogowe - czy mnie to dotyczy?

Jeżeli przeprowadzasz się z lub do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Norwegia to należy doliczyć koszty promu. Opłaty drogowe występują w większości krajów Europy, ale bez obaw, usługa przeprowadzki w solidnyprzewoznik.pl obejmuje wszystkie tego typu opłaty.  W cenie przeprowadzki ujęte są wszystkie koszty łącznie z promem (jeżeli to konieczne).

Czy zajmujecie się przeprowadzkami nietypowych przedmiotów, takich jak instrumenty muzyczne czy dzieła sztuki?

Tak, specjalizujemy się w przeprowadzkach specjalistycznych i nietypowych przedmiotów. Dbamy o to, by były one odpowiednio zabezpieczone i transportowane w najbezpieczniejszy możliwy sposób.

Czy posiadacie materiały (koce, pasy) do zabezpieczenia rzeczy?

Tak, nasza firma posiada koce, pasy, folie, gąbki i różnego rodzaju materiały do zabezpieczenia Państwa dobytku.

Ile potrwa transport?

W związku z tym, że świadczymy usługę transportu dedykowanego tylko i wyłącznie dla jednego Klienta, nasze transporty odbywają się bardzo sprawnie.

Czas trwania transportu uzależniony jest od odległości do miejsca docelowego, od rodzaju samochodu, którym przeprowadzka jest wykonywana oraz od tego czy musimy korzystać z promów, bądź dokonać odprawy celnej.

Średni czas trwania transportu do punktu docelowego oddalonego np. o 2 tys. km to około 2-3 dni.

Szczegółowych informacji dotyczących Państwa indywidualnego przypadku chętnie udzielimy telefonicznie.

Jak szybko jesteście w stanie zorganizować dla mnie przeprowadzkę?

Jako jedna z nielicznych firm organizujemy przeprowadzki na cito. Jeżeli wymaga tego sytuacja, jesteśmy w stanie zorganizować Twoją przeprowadzkę nawet w jeden dzień.